HBO GO – Teraz jeszcze taniej

Biuletyn Smartdomowców

Dostęp do ukrytych materiałów, tylko pożyteczne rzeczy. Brak Spamu.

Wypełnij ankietę abyśmy publikowali to co chcesz i zapisz się jednocześnie do biuletynu.

HBO GO to serwis streamingowy z filmami i serialami. Jest to internetowa usługa VOD – wideo na żądanie, gdzie swój ulubiony film lub serial – dostępny w ofercie – obejrzymy o każdej porze.

Już od dłuższego czasu można mieć dostęp do kanałów na żywo HBO oraz oferty HBO GO bez konieczności podpisywania umów z operatorami telewizji kablowej i satelitarnej.

Za dostęp uiszcza się miesięczny abonament i bez podpisywania długoterminowych umów. Teraz cena za usługę została obniżona i wynosi tylko 19,90zł miesięcznie.

Świetne seriale takie jak „Gra o Tron”, „Westworld”, „Złote Życie” i wiele innych z bogatej biblioteki dostępnych na żądanie, bez czekania na godzinę emisji w telewizji.

Konkurencyjny Netflix jest nawet dwa razy droższy. Wszystkie te usługi VOD mają różne zasoby filmów i seriali, a że o gustach się nie rozmawia, wystarczy samemu się przekonać. Pierwszy miesiąc jest najczęściej darmowy, więc można sprawdzić, która oferta najlepiej nam odpowiada.

Aktualizacja Listopad 2019

HBO podniosło cenę abonamentu do 24,90 złotych. Powodem wzrostu ceny są inwestycje we własne produkcje jak twierdzi Zarząd. Ja nie wierzę w tą „bajkę”. Moim zdaniem podwyżka ma głównie związek z zamknięciem biznesu przez konkurencyjny Showmax, który dominował na rynku polskim z ceną 19,90 zł. Gdy silna, tania konkurencja zniknęła, to jaka może być decyzja w sprawie ceny? W górę.

W Polsce na rynku VOD obecnie liczą się Netflix z wysokim abonamentem i HBO właśnie. Playery, Iply i tym podobne to głównie produkcje TVN i Polsatu, więc niby konkurencja, ale nieco z innej ligi.

Źródło: HBO

19.10.2018

Biuletyn Smartdomowców

Dostęp do ukrytych materiałów, tylko pożyteczne rzeczy. Brak Spamu.

Wypełnij ankietę abyśmy publikowali to co chcesz i zapisz się jednocześnie do biuletynu.